Samenwerken met Obvion

Samenwerken met Obvion

is profiteren van services die het voor u(w klant) makkelijker maken

Contact

Heeft u vragen? Neem contact op met ons. Onze medewerkers zijn van maandag tot en met vrijdag bereikbaar van 8:30 tot 17.30 uur.

Contactgegevens

Bel ons: (088) 1470 100

Mail ons: servicecentrumteam@obvion.nl

Heeft u een klacht over Obvion? Laat ons dat dan hier weten.

Accountmanagers

Naam Telefoon E-mail
Boudewijn van Gemert 06 82 14 59 45 boudewijn.van.gemert@obvion.nl
Thomas Uilkema 06 50 09 87 31 thomas.uilkema@obvion.nl
Rob Burhenne 06 50 09 87 25 rob.burhenne@obvion.nl
Frank Olgers 06 12 04 26 07 frank.olgers@obvion.nl
Linda Huizer 06 13 40 43 36 linda.huizer@obvion.nl

Deskaccountmanagement

Naam Telefoon E-mail
Khalid Ejjarmouni 06 22 22 94 56 khalid.ejjarmouni@obvion.nl
Nuria Caballero Ruiz 06 50 09 87 34 nuria.caballeroruiz@obvion.nl